Kvalitní kosmetické produkty v drogeriích, které musíte mít!

·         Garnier Pure Active 3 IN 1 s aktivním uhlím – určitě jste už slyšeli o novince, která není na trhu zas tak dlouho. Jedná se o přípravek, který obsahuje aktivní uhlí, výtažek z borůvky a kyselinu salicylovou. Můžeme ho využít třemi různými způsoby – na bázi čistící masky, peelingu, nebo čistícího gelu. Jeho složení příznivě ovlivňuje problematickou či mastnou pleť a bojuje proti černým tečkám. Masku můžeme aplikovat pouze 3x týdně. Naopak jako čistící gel nebo peeling smíme používat denně.
 produkty na líčení.jpg
·         Garnier SKIN NATURALS Black Tissue Mask – maska ze stejné řady jako předchozí produkt. Tentokrát konkrétně maska, která je určena na pouhé jedno použití. Je obohacena o LHA, kyselinu hyaluronovou a výtažky z černého čaje. Opět působí proti černým tečkám, a velmi příznivě ovlivňuje mastnou a problematickou pleť. Po přiložení na pleť necháme působit 15 minut a poté pouze otřeme.
kosmetické produkty.jpg 
·         Garnier Botanic Therapy ricinový a mandlový olej – vlasový šampon, který je složen pouze z přírodních látek obohacený o ricinový a mandlový olej vlasy vyživuje a posiluje od kořínků. Bojuje s tendencí vypadávat a lámat se. Neobsahuje parabeny, tudíž je určen také pro každodenní použití. Jeho účelem je dosáhnout silnějších a hustších vlasů, které budou vypadat den ode dne zdravěji. Pro lepší výsledek můžete dokoupit balzám nebo bezoplachovou péči. V drogeriích najdeme více druhů (například s medem a propolisem, olivovým olejem nebo se zeleným čajem). Každý si přijde na své dle typu vlasů.
 
·         BIONE COSMETICS SOS – sprej na vlasy působící proti padání vlasů a na podporu růstu, který se vyrábí pro ženy i muže obsahuje protein Noggin – pro růst vlasů, faktor FGF, keratin, taurin, biotin a ostatní nukleotidy. Neobsahuje silikony ani parabeny, tím pádem je vhodný k dlouhodobému používání. Pomůže nám dosáhnout nejen rychlého růstu a zamezení vypadávání, ale také zahuštění.
 
·         Garnier Fructis Banana Hair Food – pokud máte zničené a suché vlasy, pomůže vám banánová maska, která nejenže neobsahuje silikony a parabeny, ale je především až z 98 % přírodního původu. Přípravek můžeme použít jako masku na vlasy, bezoplachovou péči, nebo balzám. Je schválen bezpečnostním oddělením a dermatologicky testován.