Přepravky.


Už jste se někdy setkali s tím, že byste si domů brali celý kastl neboli přepravku na vodu domů? Ano, to se stává, ale většinou si domů berete jiný nápoj, než je to limonáda nebo voda. Když volíte vodu, protože z nějakého důvodu nepijete kohoutkovou, ať už z toho, že není kvalitní, nebo že má zvláštní chuť, většinou si jí berete v pet lahvích a ne ve skle, které je zálohované. I když například taková Mattoni se opět vrací ke sklu a zálohám na něj. Vyrábí se i ve větších velikostech, abyste nemuseli brát jen třetinky, jak je to udělané hlavně pro restaurace, bistra, občerstvení, pumpy a další malé prodejny. Máte jak přepravku na tyto lahve, aby se vám lépe přepravovali a vy se tak nemuseli bát, že je při jízdě v kufru rozbijete.

přepravka na pivní lahve

V obyčejné tašce by lítali ze strany na stranu při každé prudší zatáčce a mohli by se rozbít. V čem vám právě zabrání přepravky. Ovšem co si budeme, kdo v dnešní době kupuje domů v přepravkách právě vodu nebo limonádu? No určitě víme, že se kupuje v přepravkách na pivní lahve hlavně to pivo. Co si budeme namlouvat, Češi jsou národ alkoholiků a spousta lidí si vezme domů i dva kastly a nestačí jim to ani na jeden víkend. To už je ovšem otázka přímo pro nás jestli je to nutné. Většina vám řekne, že ano a pro jiné to přijde naopak moc. Některým stačí jeden nebo dva lahváče na celý týden a nepotřebují se opíjet každý den.

přepravka na pivní lahve

Přepravka na pivní lahve je skvělou věcí. Můžete do ní naskládat určitý počet lahví a máte jistotu, že se nerozbijí po cestě domů. Každá láhev má pro sebe jedno okýnko, které tak zabrání vzájemnému kontaktu s jinou lahví, prostě jsou bezpečně umístěné. Přepravka má na bočních h stranách díry, kde jednoduše můžete protáhnout prsty a tak si přepravku s pivem odnést. Je to skvělé hlavně v létě, kdy chcete venku grilovat, spláchnout to mastný, aby vám nebilo po jídle blbě. Pivo doma se vždy hodí.