Kofein nemusí být jen v kávě


Jenomže jste právě zrovna ten případ, který nepije kávu, protože mu to prostě nic neříká chuťově a proto jí nevyhledáváte? A zkusili jste kvalitní sypané čaje, které v tmavé nebo zelené podobě obsahují mnohdy více kofeinu než samotná káva? Některé čaje se pěstují již skoro dva tisíce let, proto na tom něco bude a z Číny nebo přilehlých států se rozváží do celého světa. Provincie, kde se pěstují výrazné čaje, jsou některé zapsány již do světového kulturního dědictví UNESCO.

tea

Navíc pití těchto kvalitních nápojů vám pomůže například s redukcí hmotnosti nebo s dalšími zdravotními problémy, kterými je třeba těžší trávení, bolesti žaludku nebo třeba dýchací cesty či imunita. Vyberte si vhodný druh na to, co zrovna potřebujete. Například při shazování přebytečných kil vám může pomoci kvalitní čínský pu erh čaj darka-shop.cz. právě tento druh je pěstován ve vysoké nadmořské výšce, kde jsou speciální podmínky a pochází z velice starých čajovníků s velkými listy. Najdete ho jak v sypané podobě, tak v lisované, ve tvaru malých čtverců nebo jiných tvarů, které jsou zabaleny v hedvábném papíře. P5ečtěte si něco o jeho louhování, abyste zjistili, jak dlouhá doba louhování vám bude nejvíce stačit.

caj

Na Darka shop najdete také jiné kvalitní černé čaje, ale i zelené a bylinkové. Jedná se o internetový obchod, kde seženete také skvělé dárky pro vaše nejbližší a zároveň si zde můžete nakoupit i pro sebe, takže zaplácnete dvě mouchy jednou ranou, jak se tak říká. Není nic lepšího než kvalitní sypaný čaj, jehož složení si můžete vybrat dle sebe – můžete si rovnou pořídit směs, která vám pomůže na váš daný problém, nebo pokud potřebujete nějaké povzbuzovače, určitě uděláte dobře, když si objednáte kvalitní černý nebo třeba matcha či velice dobré zelené. Výběr je na vás. Pokud máte rádi i kávu, tu zde seženete také.