Jestliže vyvinete aktivitu, zvýšíte si životní úroveň

Už jste někdy přemýšleli nad tím, proč se Vám po finanční stránce nevede nijak zvlášť dobře? Proč máte nízký příjem? Proč si někteří lidé ve Vašem okolí vedou lépe, než Vy? Nebo Vám snad stačí, abyste poplatili pravidelné poplatky, najedli se a občas si dali pivo k večeři?
smlouva a potřesení rukou.jpg
Nechtěli byste Vaši finanční situaci vylepšit?
Chodíte do práce a berete plat. Když Vám jej zvýší, nebo obdržíte od zaměstnavatele kvartální odměnu, jako podíl ze zisku, jste spokojeni. A stačí Vám to? Začněte se orientovat ve světě financí, abyste si svou životní úroveň zvýšili. Je přece tolik finančních produktů, které Vám to umožní! Nebo spousta jiných činností, které stejně děláte, ale můžete je dělat za peníze. Nakonec, každá koruna do rodinného rozpočtu se hodí, nemyslíte?
Zvyšte si své příjmy!
1.       Z finančních produktů jsou nejvyhledávanějšími životní pojištění, stavební spoření a penzijní připojištění. Máte založeno? Těch pár stovek měsíčně Vám chybět nebude a za čas, jako když je najdete! Spoření je vždy na prvním místě k získání příjmu na konci spořícího období. Životní pojištění Vám navíc umožní čerpat finanční prostředky i během pracovní neschopnosti, nebo, nedej bože, při úrazu.
2.       Ale i takové platební karty, které přinesou finanční bonusy za nákupy, nejsou vůbec k zahození!
3.       Chcete si uložit větší obnos finančních prostředků na termínovaný vklad s pěkným úrokem? Kde ale takový obnos vzít? Prodejte nepotřebné věci, které se válí na půdě, a přitom by Vám takový obnos mohly lehce zajistit!
4.       Brigády, které Vás neunaví. Venčíte psa? Venčete i jiné psy, ale za finanční odměnu. Fotíte? Prodejte své fotografické záběry pro marketingové účely. Máte odpoledne plno času? Začněte provozovat Mystery shopping za finanční odměnu!
5.       Pronájem. Máte snad garáž, kterou nepoužíváte? Ukliďte ji a pronajímejte. 
pěněženka na kreditky.jpg
Ono těch možností ke zvýšení příjmů finančních prostředků je nepřeberné množství. Stačí jen vyvinout trochu aktivity a zájmu, a hned si budete moci dopřát to, co lidé ve Vašem okolí. Nezkusíte to?