Obchod se svaly a plochým břichem

Na internetu jsou tisíce stránek, na kterých si můžete objednat revoluční přípravky, které po jediném užití z vás udělají samce nad samce či samici nad samice. Je dobré se nejdříve podívat, co to vlastně je za společnost. Ono totiž těch skutečně dobrých je hrozně málo, ty ostatní jsou jenom krásným pozlátkem, skrývající naprosto obyčejné suroviny, které opravdu tak zázračný efekt nemají.
 člověk a suplementy

Všechno rychle

Pokud vám přípravky prodávané společnostmi nebo i kamarády z posilovny slibují svaly do několika týdnů a nejrůznější jiné „výhody“, pravděpodobně nepůjde o nic pěkného pro vaše tělo, co by vám tam neudělalo pořádný mýdlo. Pamatujte, že i když můžete pít „sachariďák“, protein, dávat si k tomu tyčinku, a ještě to zapíjet BCAA, tak nikdy nebudete mít postavu snů do několika týdnů. Některým sportovcům trvá roky, než se vypracují vůbec na nějakou tu úroveň. Všechno má svůj čas, a tak se nesnažte tlačit na pilu.
 
V tom lepším případě si pouze připlácíte horentní sumy za něco, co vlastně ani ten efekt nemá. Samozřejmě, že někteří lidé vám budou tvrdit, jaká to není bomba, avšak nejlépe uděláte, když se sami spálíte a zkusíte to. Často se stačí podívat na složení a z toho vyčíst, co to vlastně je.

červený prášek

Svaly se dělají v kuchyni a ne v shakeru

Pokud chcete skutečně nabrat hmotu a dostat do sebe nějaký ten sval, zkuste nejprve investovat do jídelníčku. Možná byste se divili, ale ty nejlepší potraviny pro dobrý růst svalů nejsou tak úplně za několik tisíc, ale všechny se dají sehnat v místním supermarketu nebo obchodě za pár korun. Ať už to jsou různá probiotika, bílé jogurty, banány, ovoce, ovesné vločky, ryby, maso, vajíčka, zelenina. A nemusíte riskovat nic, stačí si najít pár receptů do začátku a začít. To je vše, co je třeba udělat. A hlavně si nemusíte lámat hlavu se složením a bůh ví, s čím dalším.