Když karty mluví

Tarotové, mariášové, andělské a nespočet dalších druhů ze kterých se můžeme dozvědět svoji budoucnost. Položíme otázku a zkušený kartář pak ze způsobu jejich rozmístění odhalí co nás trápí, na co se v životě zaměřit, případně jakou cestou se vydat.
tarotové karty
Některé věci jsou tabu
Kartář by měl být citlivý a vždy vědět jaké informace jsou pro nás důležité a které nikoli. Jsou případy kdy kartář přes naléhání sdělil věci týkající se doby smrti, to je však zcela neprofesionální a ojedinělé chování. Dobrý kartář má pomoci nasměrovat nás na tu správnou cestu, ale konečné rozhodnutí je vždy plně v našich rukou.

Po internetu to jde taky
Když chceme nechat mluvit karty můžeme se obrátit i na internet kde najdeme k dispozici výklady karet zdarma. Pro někoho je to prostředek k pobavení, jiný to bere vážně. Každopádně vždy je důležité dívat se na výklad z širšího úhlu pohledu. Například kostlivec neznamená naši smrt ale jen konec nějaké etapy života a v závislosti na okolnostech může být pozitivní kartou.

Zábava nebo realita?
Zda jde o zábavu nebo holý fakt je na posouzení každého z nás. Pravdou však je že nejde odsuzovat něco co jsme sami nezkusili. Koneckonců každý z nás se někdy může ocitnout na rozcestí kdy neví kterou cestou se vydat a karty mu mohou pomoci se rozhodnout, tento fakt koneckonců potvrdí každý, kdo se výkladem zabývá.

Pozor na závislost
Na výklad karet jako na cokoli jiného si můžeme vytvořit závislost kdy nejsme schopni se rozhodnout bez předchozího výkladu. Náš život neovlivňují karty, ale mohou jen sloužit k jeho zlepšení. Pokud nám přerostou přes hlavu máme zaděláno na problém, který musíme začít řešit.
karty na věštění
Motivační kartičky
Motivační kartičky nemají s kartářstvím jako takovým nic společného. Jsou to karty, které nás povzbuzují k lepšímu výkonu nebo nám poskytují motivaci. Při jejich výkladu nepotřebujeme žádné znalosti a jsou tu jen pro zábavu.