Počítačové hry v realitě

Trávíte spoustu času u počítače a hrajete nejrůznější hry od strategických po krvavé střílečky. Stále jste přes sítě spojeny s kamarády a řvete na ně tu nejlepší strategii do mikrofonu, abyste dosáhli nejlepších výsledku. Je to vaše převážná náplň dne? Máme pro vás hry přímo v realitě. Budete si moct zahrát na živo s partou kamarádů. Nevěříte nám přijďte se sami přesvědčit. Mluvíme tu o únikové místnosti v Hradci Králové. Jedinečná příležitost zažít řešení strategického postupu k danému cíli. Jak budete reagovat na své kolegy ve skutečnosti a jestli vám vydrží velení nebo se raději necháte strhnout davem. Co můžete v únikové hře čekat a co vás nemine?

kod

Hra je založená na řešení jednotlivých druhů úkolů mezi, které se řadí řešení tajných šifer, luštění jódů a hledání ztracených předmětu, které vás vždy dovedou k nějakému dalšímu úkolu. Cílem hry je dostat se v časovém limitu ven než se místnost nadobro zamkne a vy tu zůstanete uvězněni. Vše spočívá na vás a vašem týmu, který si můžete sami zvolit. Logické myšlení v této hře hraje velkou roli. Necháte se pohltit napětím a strachem?

Naší první a zahajovací hrou byl Dvojitý agent, který je určen pro všechny. Starý, mladý, dospělí i děti. Hra je převedena do minulé doby kdy se snažil sovětský svaz ovládnout svět. Kde jste byli přísně hlídání tehdejší policii KGB. Vše probíhá v prvorepublikovém domě jednoho konspiračního bytu na rozcestí mezi ulicemi Americká a Ruská, ve kterém bydlí tajný agent. Ten se během posledních dnů dostal k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu s krycím jménem “Hvězda”.

doku

Nyní se záhadně ztratil a vaším úkolem bude z jeho bytu vypozorovat co se s agentem stalo a kam přišli tajné dokumenty. Čas se vám bude rychle krátit a KGB vám je v patách stihnete to vyřešit v časovém limitu nebo vás dostanou? Přijďte a sami se přesvědčte o svých schopnostech.