Krásné ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu


Hledáte odpočinek, kde se o vás personál postará a vy nebudete muset nic řešit? Chcete pěkné místo s pohádkovým výhledem? Chcete, aby součástí ubytování byla restaurace s letní terasou, kde si budete moci pochutnat na dobrém a kvalitním pokrmu? Nebo si večer zajít do vinného sklepu, kde budete moci ochutnat místní víno a lidé budou příjemní a ochotní? To vše vám nabízí naše ubytování v Mikulově. Krásné ubytování v srdci Mikulova. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí elegantní moderní ubytování ve třech variantách. Rodinné pokoje, které disponují větším prostorem podobně jako pokoje Deluxe a poslední možností jsou pokoje Standard. Pokoje vhodné pro nenáročné návštěvníky, kteří budou na pokoji trávit málo času. Součástí hotelu je pivovarská restaurace s letní terasou, kde vám v letních dnech připravíme chuťovky na grilu. A k dobrému jídlu patří v parních dnech studený nápoj. Můžete ochutnat naše domácí pivo a pro milovníky vína tu máme vinotéka nebo vinný sklípek.

skle

Hotel má wellness centrum se spoustou procedur. V nabídce najdete masáže, zábaly, perličkové koupele, zážitkové koupele pro dva, vířivé vany na střeše, vnitřní bazén a pro ženy kosmetická péče o pleť a pedikúra. Máme i program proti boji s celulitidou.

pedikúra

Mikulov je krásná vinařská oblast s kouzelnými historickými místy. Disponuje táhlými vinicemi různých barev a jedinečnými památky. Přímo v Mikulově můžete vidět krásné náměstí se zachovalými renesančními domy, kašnu a Sousoší Nejsvětější Trojice. Další nejvíce navštěvovanou památkou a krásným vyhlídkovým místem je křížová cesta na Svatý kopeček. Je to přírodní rezervace s chráněnými rostlinami a vzácným porostem. Kozí hrádek v dřívějších dobách sloužil jako střelecká věž, který měla chránit město před útoky a to hlavně zámek Mikulov. Zámek v dnešní době slouží pro společenské akce a jako regionální muzeum se zajímavými expozicemi. Na své si přijdou milovníci pěší turistiky i cykloturistiky. Napříč Mikulovem jsou kvalitně označeny cyklistické trasy pro začátečníky i pokročilé sportovce. Neváhejte a přijďte za odpočinkem a poznáním. Mikulov ubytování je skvělá volba.