Lavaro House Český Krumlov – cesta k dostupnému bydlení

Uvažujete o vlastním bydlen v mobilní, celoročně obyvatelné dřevostavbě? Co takhle mobilní dům, který se prodává pod názvem Lavaro House 3 Český Krumlov https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/lavaro-house-3-cesky-krumlov-215/?

interiér domu

Lavaro House 3 – Český Krumlov

Příznačný název – Český Krumlov je jedno z nejkrásnějších měst světa, a pokud jste tu nikdy nebyli, doporučujeme jej navštívit. Název vašeho domu vám pak může evokovat tuto krásnou oblast podhůří Šumavy, s překrásným renesančním zámkem, zámeckou zahradou a řekou Vltavou, která v širokém meandru obtáčí celou historickou část města.

město Český Krumlov

Dřevěný obklad – dřevem obložené domy vypadají opravdu nádherně a hlavně přirozeně. Dřevo se při správné údržbě a povrchové úpravě nerozpadne tak rychle, jak si myslíte, takový dům vás při minimální údržbě může dokonce přežít a bude sloužit i dál vašim dětem.

Bungalov montovaný v hale – je to v podstatě bungalov, jen s tím rozdílem, že je smontovaný v hale jako jeden kus, a že se převáží na místo návěsem s jeřábovým ramenem. V podstatě máte před sebou klasickou dřevostavbu, kterou mnohdy ani na první pohled od jiných dřevostaveb, montovaných na základové desce přímo v místě pobytu, nerozeznáte.

Příznivá cena – značnou výhodou vlastního bydlení tohoto typu je rozumná cena. Tyto výrobky nepodléhají tlaku, který zažívají lidé v souvislosti s tržní poptávkou a nabídkou po realitách, jistě si uvědomujete, že ceny bytů a domů či rekreačních objektů mnohonásobně převyšují jejich reálnou (fyzickou) hodnotu a navíc se řídí i lokalitou a lukrativností dané oblasti.

Nízkoenergetický objekt – většina zateplených mobilních dřevostaveb je koncipována jako nízkoenergetické stavby, tudíž máte výrazně nižší náklady na bydlení. Ušetříte poměrně značnou částku díky úspornému systému vytápění např. krbovými kamny, vařením na propan-butanu nebo čistém propanu, případně s vlastní studnou a fotovoltaikou či solárními kolektory na ohřev vody na střeše.