Virtuální kancelář, jednoduché řešení

Začínáte s podnikáním? Lámete si hlavu, jak si zajistit sídlo a přemýšlíte o tom, že živit vlastní kancelář je v začátku vašeho podnikání zbytečný luxus? Jenže adresu i nějaké to kontaktní místo přece jen potřebujete. Pro registraci na úřadech, pro doručování pošty a další korespondenci, pro vlastní zviditelnění a také pro důvěryhodnost. Jak ale tento problém vyřešit? Máme pro vás jednu možnost. Není drahá, plně dostačuje pro začátky podnikání i pro podnikání v oborech, které jsou více do terénu než pro vysedávání za stolem. Je ideální i pro případ, že chcete podnikat systémem tzv. home office, ale nechcete, nebo nemůžete mít adresu podnikání totožnou s adresou bydliště. Nabízíme vám naší virtuální sídlo v Ostravě.

virtuální sídlo

Co byste řekli na to, mít sídlo své firmy na zajímavé adrese, kde budete mít někoho, kdo bude přebírat a evidovat poštu, kdo převezme a předá vzkazy, oskenuje dokumenty, převezme balíky a jiné zásilky? Kde budete mít možnost si několikrát do roku vypůjčit i krásnou zasedací místnost? A k tomu navíc získáte telefonní číslo a také číslo faxu.

Naše virtuální kancelář je plnohodnotná ve srovnání s kanceláří klasickou. Jen k adrese zároveň získáváte vlastně i služby sekretářky, jejíž mzdové náklady a náklady na vybavení jejího pracoviště, můžete využít pro řešení přímých problémů vašeho rozvíjejícího podnikání.

kancelář

Zaujala vás naše nabídka? Váháte, protože si myslíte, že takový rozsah služeb, rozhodně nebude zadarmo, ba naopak že to bude za pěkný balík? Nemusíte se bát, jste vedle, jak ta jedle. Virtuální kancelář vás vyjde na částku od 250,- Kč za měsíc! Včetně všech služeb a bez dalších skrytých poplatků. To je skoro zadarmo! Co říkáte?

Kromě zřízení vaší virtuální kanceláře vám naše společnost pomůže při zřizování živnosti, nebo vám pomůžeme založit vaši společnost – právnickou osobu. A pokud chcete začít podnikat okamžitě, nabízíme vám společnost ready made s.r.o.