Když chcete být nároční, zvolte Schneider Electric

Při nákupu se určitě velmi díváte na to, od jaké značky vámi nakupované zboží pochází. Mnohdy je to totiž měřítko toho, jak budete následně spokojeni, a to nejenom s kvalitou, ale i s dalšími vlastnostmi daného zboží. Jiné tomu není ani v oblasti elektroinstalačních prvků. Zde je to však o něco těžší, neboť musíte hledat na daných produktech nejenom výhody, ale musíte být i velmi kritičtí a umět si celkově vybrat. Elektroinstalační prvky totiž nejsou spotřebním zbožím, ale mají plnit statickou funkci po velmi dlouhou dobu. To s sebou nese určitá úskalí, na která se vyplatí při výběru myslet:

světlo

  • Kde se budou zásuvky či vypínače nacházet?
  • Záleží vám na vzhledu nebo spíše na tom, aby dané prvky vydržely?
  • Jste nároční na dodací lhůtu nebo jste ochotni si počkat?
  • Chcete uplatnit nejrůznější barvy nebo vám jde o základní prvky?

Zásuvky a vypínače v současné době nejsou obyčejné nudné bílé krabičky. Jde o mnohem více, o čemž byste se mohli přesvědčit v sortimentu produktové řady Unica. Ta pochází od světoznámého výrobce těchto prvků, a to od značky Schneider Electric. Právě v tomto sortimentu si vyberete ten produkt, který se vám zalíbí. A jestli to bude ona zmíněná bílá krabička nebo se nebudete bát ani dalších designů, a to už je pouze na vás.

schéma

Rozhodněte se zejména ve smyslu vzhledu

Protože všechnyvýrobky od značky Schneider Electric splňují určité předpisy a požadavky na bezpečnost, je nutné vybírat především podle vzhledu. Ten však ovlivňuje i pořizovací cenu, a proto je někdy nutné myslet i na ni. Někomu se to sice nemusí zdát, ale při větším množství těchto prvků si může konečná částka zastavit na poměrně vysoké částce, která nemusí být v rámci stavby přípustná. Zvolte tedy kompromis, který však plně pokryje vaše požadavky. V sortimentu Schneider vypínačů se vám to podaří velmi snadno.