Sady vín – cesta kolem světa

Naskytnou se chvíle, kdy máte chuť na víno, ale nevíte, jaké byste si zrovna dali. A proto pro Vás máme nabídku vín v sadách. Je libo červené či bílé, suché nebo polosuché? V našich sadách najdete od každého něco. U nás můžete vybírat v několika kategoriích. Každá z těchto kategorií má specifické vlastnosti, díky kterým pro Vás bude rozhodování o tom, jakou sadu koupit, mnohem jednodušší. Všechny sady jsme sestavili z kvalitních zahraničních a českých vín. S těmito sadami můžete objevit chutě různých koutů světa i jižní Moravy z pohodlí domova.

Červené víno

Sada vín pro začátek je určena pro náročné i nenáročné vinaře. V každé sadě objevíte 6 vín různých barev a chutí. Pokud máte chuť na Chardonnay, Merlot nebo něco trochu méně známého, jsou tyto sady přesně pro Vás. Sady vín pro zvláštní příležitosti si vychutná každý, kdo hledá vína pro výjimečné situace jako například oslavy, Vánoce nebo jiné sváteční dny. Všechna vína se skvěle hodí ke svátečnímu stolu nejen pro svůj vzhled, ale hlavně pro svou výbornou chuť.

sada vín

V sadách regionálních vín najdete ty nejlepší kousky z vinařství z různých koutů světa. Můžete zde ochutnat vína z vinařství ve Francii, Moldávii nebo Austrálie. V jednotlivých sadách naleznete vína bílá, červená, a dokonce i růžová. Jestli toužíte s vínem procestovat kus světa, tyhle sady jsou určeny právě pro Vás. Každý měsíc připravujeme sady vín měsíce. Tyto sady jsou unikátní, jelikož vína, která jsou v nich obsažena, máme v omezeném počtu, a každý měsíc se mění. Pokud chcete ochutnat vína, která se v České republice objevila například pouze jednou, jsou tyto sady tou správnou volbou. V neposlední řadě pro Vás máme sady moravských vín. Pokud milujete kvalitní česká vína, budete z těchto sad nadšeni. Je to jedinečná příležitost, jak objevit ta nejlepší vína z českých vinařství.