Nezbytný pomocník do domácnosti

Používáme je každý den, saháme na ně pravidelně. Neobejdeme se bez nich, i když si často neuvědomujeme jejich důležitost. O čem je řeč? Nemáme na mysli nic jiného, než právě vypínače a zásuvky, tedy velmi důležité prvky elektroinstalace, bez kterých by vaše domácnost rozhodně nebyla kompletní, ba naopak. Tyto prvky umístěné ve stěně bereme jako samozřejmost a příliš se nad nimi nepozastavujeme. Nemyslíte však, že by si tyto produkty zasloužily více pozornosti?
tři zásuvky

Dejte konec nudě

Rozlučte se jednou pro vždy se svými starými vypínači, které pamatují ještě doby minulé. Vsadíme se, že všechny zásuvky a vypínače ve vašem domově jsou buď bílé, šedé nebo béžové, tradičního čtvercového tvaru. Je to zkrátka nuda, kterou je potřeba překonat, a to se vám povede právě tak, když investujete do modernějších a luxusnějších vypínačů a zásuvek Schneider Unica od francouzské společnosti Schneider Electric. Právě tyto produkty jsou těmi ideálními do vašeho interiéru. Zamilujete si jejich vzhled, jejich funkčnost, praktičnost a to, jak luxusně již od pohledu vypadají.

zásuvka a koncovka

5 důvodů, proč investovat do vypínačů i zásuvek Schneider Unica:

1) Moderní vzhled, který bude skvěle ladit se zbytkem vašeho interiéru

2) Prvotřídní zpracování, kvalitní materiál

3) Splňují veškeré bezpečnostní normy

4) Luxusní design, díky kterému se hodí i do luxusnějších interiérů, pracoven a podobně

5) Různé barvené kombinace, všemožné tvary a různá provedení povrchu

Dlouhá životnost je zaručena

I přesto, že budete tyto prvky používat každodenně, tak si díky kvalitní povrchové úpravě a zejména díky prvotřídnímu materiálu, který byl použit při výrobě, stále zachovají svůj skvělý vzhled. Můžete si být jistí, že to bude vypadat opravdu výborně i po létech. Už při koupi je potřeba si uvědomit, že neinvestujete pouze do stylového produktu, ale hlavně do kvalitního.