Celeste Barber, hvězda Instagramu

Kdo je Celeste Barber, ptáte se?
Odpověď na tuto otázku je velice prostá – Australanka, herečka, spisovatelka, ale především komička. Svůj úspěch slaví především díky známé sociální síti zvané „Instagram“, kde na jejím profilu najdete mnoho příspěvků, ve kterých paroduje různé známé osobnosti ze světa showbyznysu jako například Justina Biebera, Jessicu Simpson, Miley Cyrus a další známé tváře. Její fotografie jsou především o napodobování určitých situací těchto osob a selfie, které vkládají na své oficiální profily. Jedná se o snímky, co kopírují jejich každodenní život.
 velké hlavy mužů
Nejde jen o tyto fotografie. Celeste uvedla, že jí baví sledovat tyto příspěvky, neboť tito známí lidé si myslí, že jsou něco více než ostatní, a tak se jednoho dne rozhodla, že začne dělat to samé, ale z pohledu běžných osob.
 
Vše začalo jako pouhá zábava,“ tvrdí tato komička. Dodala, že vůbec netušila, že to bude takový hit. Její napodobování až lehce erotických snímků, třeba již zmiňované Miley je do detailu přesné. Je pravda, že Celeste neoplývá přílišnou krásou a rozhodně není sexbomba, nicméně i přes její křivky silně konkuruje těmto charakterům. Celý internet se baví nad jejím umem v parodování.  Její profil v současné době již slaví přes šest milionů sledujících.
 počítačová verze Instagramu
Tato autorka nejzábavnějších kopií na Instagramu již, kromě toho, napsala svou vlastní knihu s názvem „Challenge Accepted“, nebo-li „Výzva přijata“, ve které popisuje svůj život, vysvětluje, že se svými díly vůbec neposmívá slavným osobnostem a také, jak se stala nejzábavnější ženou na Instagramu. Kromě toho, také má i svůj vlastní podcast. Psalo o ní mnoho světových časopisů, byla v médiích a dokonce se objevila i v zahraničních televizích.
 
Jestli hledáte inspiraci nebo další lidi do své skupiny, koho sledovat, nebo kde se bavit, profil Celeste Barber je ta pravá volba! Na jejími díly a videi se zaručeně zasmějete!