Hudbu si z Internetu můžete stáhnout zdarma


Také rádi posloucháte hitrádia, která se zaměřují na hudbu 80. a 90. let minulého století? Tato doba totiž oslovuje mnoho dříve narozených, ale i mladších ročníků, protože je považována za symbol rozletu, touhy po svobodě a přirozený a spontánní projev lásky a radosti. V této době řada lidí vyrůstala, prožívala klidné dětství, a v mnoha ohledech lze říci, že tehdy bylo dětství rozhodně méně stresující, než dnes.

hudba MP3

Zpočátku tato hitrádia, zejména ta internetová, vysílala hudební skvosty té doby jeden za druhým, bez přerušení a mluveného slova. Dnes se situace změnila a tu a tam je hudba prokládána reklamou. Pochopitelně docela často spíše vtíravou a nevyžádanou. Navíc může být skladba hudebních titulů nevyhovující, a zatímco vy očekáváte nějaký světový hit, který vás kdysi oslovil, musíte si vyslechnout řadu disharmonických propadáků. Tomuto jevu lze však poměrně snadno zabránit vlastním hudebním repertoárem, který si sestavíte podle svého uvážení. Potřebujete k tomu jen jediné – vyhledat skladby, které vás oslovují, a stáhnout si je.

MP3 přehrávač

Využijte stahovače hudby a videa

Máte-li při ruce soundcloud downloader 320, poměrně snadno a hlavně zdarma stáhnete ve špičkové kvalitě hudební soubory MP3 v kvalitě 320 kbps, která je dostačující i pro poslech na kvalitnějších repro soustavách. Výhodou tohoto postupu je, že si hudbu můžete vzít s sebou prakticky kamkoli, dnes je k dispozici tolik velkokapacitních přenosných úložišť, jako jsou mobilní telefony, paměťové karty, flash disky či externí disky, že si mezi nimi snadno vyberete. Není pak žádný problém poslouchat muziku třeba na výstupu na Sněžku, anebo doma při práci na počítači.

Jedinou podmínkou úspěchu tohoto počínání je mít dobrý zdroj, odkud hudbu stáhnout, a samozřejmě dobrý vkus, aby se vám poslech hudby zamlouval a nebyl rušivý, tak jak to dovedou mnohé rozhlasové stanice.