Problémy s erekcí mohou mít řešení


Pro mužské ego je velmi těžké vyrovnat se se situací, že muž v sexuální oblasti nefunguje tak, jak od něj očekává partnerka či nepodává výkon, jaký od sebe očekává on sám. Problémy s navozením či udržením erekce či s předčasnou ejakulací se občas nevyhnou žádnému muži bez rozdílu věku. Není nutné z toho dělat drama, člověk není stroj a tato ojedinělá „selhání“ k životu patří. Situace se komplikuje, když neúspěšných pokusů o pohlavní akt přibývá. Tyto neúspěchy otřesou psychikou muže a kruh se uzavře. Začne se sexuálním aktivitám vyhýbat ze strachu před dalším selháním, čímž dochází k narušení fungování celého partnerského vztahu. Samozřejmě s přibývajícím věkem přibývá i problémů v této oblasti.nešťastný pár v posteli
Příčiny různých obtíží s erekcí jsou rozmanité a leckdy se jedná o jejich kombinaci.

  • Psychogenní příčiny – stres, nervozita, únava, vyčerpání, depresivní či úzkostné poruchy
  • Kardiovaskulární a jiná chronická onemocnění – vysoký krevní tlak, cukrovka, ateroskleróza, poruchy prokrvení, srdeční onemocnění apod.
  • Neurologická onemocnění
  • Urologická onemocnění – problémy s prostatou různého druhu, onemocnění močového ústrojí
  • Alkohol, vedlejší účinky léků, kouření

muž kreslící srdce do písku ženě
Často se však ani žádná konkrétní příčina nenajde. Naštěstí v dnešní době existuje spousta doplňků stravy, erotických hraček či přípravků, které dokážou s neposlušnou erekcí i ejakulací pomoci. Jedním z přípravků jsou tablety Kamagra Gold 100 mg s účinnou látkou Sildenafil, kterou obsahuje i známá Viagra. Účinky se dostaví půl až hodinu po jeho užití, přetrvávají 4 až 5 hodin, ovšem pouze za předpokladu dostatečné sexuální stimulace. Na stránkách osvědčeného e-shopu nejlevnejsigenerika.to najdete širokou nabídku přípravků, které pomáhají zvládat problémy s ejakulací i s udržením erekce. Můžete vybírat přípravky ve formě klasických tablet, sáčků s želé, šumivých či žvýkacích tablet. Samozřejmostí je důkladné prostudování doporučeného dávkování a kontraindikací.