Je lepší mít doma jen jeden stroj nebo strojů více?

Někteří lidé by byli nejraději, pokud by měli ve své garáži všechny stroje, které existují. Je ale potřeba všechny stroje, které existují, vlastnit? Nebylo by lepší vlastnit jen jeden, se kterým budete spokojeni a který vás doveze tam, kam potřebujete?

Je jasné, že se může stát, že jednou nastane den, kdy se vám například nepodaří nastartovat, ale pokud by se vám něco takového stalo, máte jistě možnost využít hromadnou dopravu. Pokud ne, mnohdy jen stačí zavolat do práce a pracovat z domu, pokud je vám něco takového umožněno. Pokud by to nešlo, pak můžete zavolat například taxík, který by vás jistě do práce zavezl.

Vždy se najdou nějaké možnosti, pokud se člověk dostane do nějakého problému. Každý se může setkat s tím, že mu jeho vůz nebo motorka přestane fungovat a daný člověk bude přemýšlet nad tím, jak danou situaci vyřešit.

klíče od auta

Někdy se také může najít nějaký kamarád, který má zrovna volno a který by vás do práce zavezl. Rozhodně jsou určitá řešení. Právě z toho důvodu si lidé pořizují i auto a i motorku, protože pokud se jim stane v době, kdy je přijatelné počasí, že jejich vůz nenastartuje, mohou využít alespoň motorku, díky které se dostanou do práce. 

pár u auta

Pokud to člověk nemá daleko, může využít určitě i kolo, ale málokdo je nadšený z toho, pokud přijde do práce udýchaný a upocený, protože v mnohých firmách nemají sprchy, takže se zde člověk ani od potu neumyje. Je lepší mít tedy jeden stroj nebo stroje dva? Pro některé je nejvhodnější mít stroj jeden, ale najdou se i tací, kteří jsou rádi za to, že mají stroje dva, protože tak mají něco, na co se mohou spolehnout, když něco nebude fungovat. Může se klidně stát, že nenastartujete ani auto a ani motorku, ale to už by člověk musel mít opravdu špatný den. Bude na vás, jestli zvolíte jen auto nebo budete mít auto i motorku pro případ, kdyby se něco pokazilo. Hlavní je, ať máte jak cestovat.