Staré známé ponožky

·         Ponožky k sandálům, je to módní přešlap. To samé, když si vezme ke kvádru ponožky bílé. To je také špatně. Ani příliš krátké ponožky ke kalhotám, které zčásti, když si muž sedne, odhalují jeho chlupatá lýtka, nejsou zrovna pastvou pro mnoho žen.

·         Když se muž potí, měl by udělat něco proto, aby nebyl cítit a také by neměl pod svými rameny „mokré koláče“.  Také nevhodně zvolená voňavka může být mužským přešlapem.

·         Pokud si muž vyjde ven, před dům pro poštu, například, jen v trenkách, to je tedy vrchol nevkusu. Co by asi řekl muž, když by jeho drahá polovička šla pro dopis do schránky ve spodním prádle. To by bylo nejspíš řevu.

·         Mužům se také neodpouští špinavé boty. Mužům to v mnoha případech vůbec nevadí. Že je bílá barva na jeho značkových teniskách dávno šedá, je mu většinou jedno.

·         Nevhodně zvolené sportovní doplňky. Když je někdo obchodník a chodí v kvádru, neměl by si dovolit mít ni náznak jakéhokoli doplňku, který jeví znaky sportu.

·         Když už na sobě oblek máte, měl by vám padnout jako ulitý. Když je někde něco příliš dlouhé, nebo naopak krátké, je to prostě špatně.

·         Dávno není pravda, že máme k sobě ladit ve smyslu, kapesníček v klopě by mě být stejný jako naše kravata. Pokud máte kravatu výraznou volte raději kapesníček tlumenější a naopak. Jinak byste mohl vypadat jako klaun.

·         U obleků ještě zůstaneme. Představme si krásného chlapa, jdoucího po ulici v perfektně padnoucím obleku, s vhodnou obuví. Až sem je všechno v naprostém pořádku. Muž má ale na zádech batoh. A může být stokrát značkový a drahý a perfektní, k obleku prostě ne!

·         Ani neladící rukavice s páskem a hodinkami není ideální kombinací. Říkáte si, že toho byste si třeba vůbec nevšimli? Při letmém setkání asi ne, ale pokud se muž chystá na schůzku, měl by myslet i na tohle.

Muži v tom nejsou sami, i ženy mají své módní přešlapy, které jsou pro ně typické. Nikdo z nás ale nechce být pro smích, tak je dobré vědět, co ano a co už ne.