Odesílejte dokumentaci až na kraj světa v nalepovacích obálkách

Provoz firem sebou přináší nejen samotnou výrobu a koordinaci zaměstnanců a odesílání produktů, ale také zajištění doručení dokumentace na místo určení společně se zbožím nebo označení zboží na paletách společně s potřebnými podklady.
Můžete vše odeslat poštou, ale může se stát, že zboží bude u adresáta dřív, než samotná zásilka s potřebnou dokumentací a proto jsou nejlepším řešením nalepovací obálky.
dopis v obálce.png

Se zásilkou jako jsou například palety se zbožím a podobně, můžete s čistým svědomím odeslat třeba návody k použití, různá sdělení, dodací listy, faktury či podklady potřebné k další manipulaci se zbožím.
Obsah vložíte do nalepovací obálky a přichytíte díky lepícímu systému na obal zboží jako například krabice.
Následně adresát dostane nejen zboží, ale i kompletní dokumenty, které bude potřebovat k vyúčtování či dalším procesům.
letící obálka.png
K dispozici jsou různé druhy jako obálky standardní, bez potisku, s potiskem, s opakovatelným uzávěrem, s oknem vlevo nebo vpravo, v různých jazycích a mnohé další. Můžete si tak vybrat obálky dle konkrétních potřeb a odeslat co potřebujete.
Výběr je zaměřený také na různé velikosti, takže je pouze na vás, které vám budou nejlépe vyhovovat.
Odeslat potřebnou dokumentaci ke zboží je mnohem jednodušší a rychlejší. Nemusíte posílat zvlášť zboží a zvlášť faktury či průvodky a další dokumentaci, ale přímo se zbožím zákazník obdrží vše potřebné a ještě v kvalitním a bezpečném balení.
Samolepící vrstva zajistí pohodlné přichycení na obal či paletu a vy budete mít jistotu, že zásilka bude se vším všudy snadno a rychle doručena bez vaší osobní účasti a zbytečné ztráty času.
Slouží také k praktickému označení zboží na paletách, které vám usnadní práci i čas. Jak vy, tak adresát budete okamžitě vědět, jaké zboží se na paletách nachází a to bez složitého rozdělávání krabic a hledání potřebné dokumentace.